Mercedes dla świata i dla swoich klientów to marka, która znana jest z wysokiej jakości i właśnie innowacji, które często zmieniają zupełnie doświadczenie prowadzenia samochodu, wynosząc je na kolejny poziom komfortu i przyjemności. Dlatego nikogo nie dziwi fakt, że samochody Mercedesa to jedne z chętniej kupowanych pojazdów na dzisiejszym rynku motoryzacyjnym.

Wraz z otwarciem swojego nowego salonu w Gdańsku – AMG Brand Center, Polacy mają okazję jeszcze bliżej i ekskluzywnie obcować z samochodami najwyższej klasy, które trafiają później na nasze drogi. Jako jeden z pięciu tego typu salonów na świecie, miejsce to jest portretem wyjątkowej relacji, jaką mamy z marką Mercedes. W salonie otwartym w 2019 roku można podziwiać najnowsze modele samochodów, także sportowych oraz skorzystać z serwisu samochodowego.
To, za co kochamy Mercedesy, to właśnie ich innowacyjna natura. Jedną z ciekawszych nowości jest właśnie nowy MBUX.

mercedes1

 

Nowy, bliższy MBUX – system interakcji kierowcy w samochodem

W nowych Mercedesach od kwietnia 2020 roku została wprowadzona nowa wersja MBUX, która umożliwia zupełnie nowy rodzaj interakcji z kierowcą. Od teraz będzie możliwe porozumiewanie się z asystentem „Hej Mercedes” na „ty”. A to nie wszystko, co nowe.
Dzięki nowym funkcjom, bardzo prosto dowiesz się o warunkach pogodowych, będziesz mógł sprawdzić swój horoskop czy zagrać w quiz. Wszystko po to, by czuć się jeszcze lepiej w swoim samochodzie. Już teraz możesz skorzystać z czterech nowych opcji rozrywek.

Nowe funkcje umożliwiają wgląd w informacje pogodowe w określonych rejonach. Z tej opcji mogą ucieszyć się zwłaszcza zapaleni narciarze, którzy pragną dowiedzieć się, jakie opady śniegu czekają ich w ulubionych kurortach. Sprawdzimy też nasz horoskop, by dowiedzieć się, co może czekać nas w przyszłości (na razie funkcja dostępna jest w języku niemieckim i angielskim). Wszystko, bez odwracania oczu z drogi. Wystarczy podać swoją datę urodzenia lub znak zodiaku.
Poza tym, możemy także miło spędzić czas podczas podróży wykonując quiz na temat stolic świata. Te wszystkie usługi dostępne są już teraz w nowym MBUX, po to, by jazda była jeszcze przyjemniejsza i by wytworzyć jeszcze bardziej spersonalizowaną więź z naszym Mercedesem.
Oprócz szerokiej gamy usług i wsparcia, jakie oferuje nam sam system głosowy, możemy cieszyć się z intuicyjnego menu obsługiwanego za pomocą ekranu dotykowego, a także nawigacji korzystającej z techniki rozszerzonej rzeczywistości, gdzie obraz video wzbogacony jest o przydatne wskazówki.

Nowe Mercedesy to jeszcze lepsza jakość. Skorzystaj z oferty salonu Witman.

Jak działa system MBUX w praktyce?

MENU

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się