Parlament Europejski uznał, że stan praworządności w Polsce stale się pogarsza. Mniejszości są stale prześladowane. Wystosowano odpowiednią rezolucję. W pełni popieramy działania Parlamentu Europejskiego i żądamy znacznie silniejszych i bardziej zdecydowanych kroków!

Osoby reprezentujące najbardziej postępowe ciało urzędnicze na świecie, jakim bez wątpienia jest Parlament Europejski, trafnie wskazali/ły/ło, że w Polsce dochodzi do ciągłego prześladowania mniejszości. To oczywiście, prawda. Można się o tym przekonać każdego dnia, żyjąc w tym kraju, nad Wisłą. Jestem przedstawicielem kilku mniejszości. I większość z nich jest prześladowana.

Jestem przedstawicielem mniejszości, zrzeszającej posiadaczy czarnych, włoskich sedanów. Każdego dnia spotykamy się z brutalnymi prześladowaniami, a także atakami słownymi i molestowaniem werbalno – graficznym. Polscy faszyści śmieją się z nas, że „włoszczyzna” nadaje się co najwyżej do zupy. Mówią o nas, że pozdrawiamy się na ulicach, krzycząc do siebie „jutro widzimy się w warsztacie”. Obrażają nas, twierdząc, że czasami sami dziwimy się, że pomimo wszystko, nasze samochody jednak czasami jeżdżą. Kilka dni temu jeden faszysta, w srebrnym Golfie, zajechał mi drogę. Oczywiście, że zrobił to celowo. A to dopiero początek. Co będzie dalej?

 

Jestem przedstawicielem mniejszości, zrzeszających posiadaczy czerwonych kombi, mających już za sobą naście lat. Kiedy podróżuję nim po mieście, to bogatsi posiadacze aut patrzą na mnie z nienawiścią i zastanawiają się, jakim prawem zawłaszczam im drogę i pas ruchu. W ogóle powinienem zjechać na pobocze, kiedy osoba finansowododatnia podróżuje swoim dużym, nowoczesnym autem. I powinienem zapłacić z 5zł za to, że radar systemu ADAS osoby finansowododatniej raczył odebrać sygnał, odbity od mojej starej, czerwonej klapy bagażnika. Z racji tego, że to kombi, ludzie prześladują mnie, twierdząc, że pewnie wożę w nim kartofle, worki z cementem, a może nawet świniaka, zamordowanego przez złośliwego rolnika. Bo w przeciwnym razie – po co kupiłem kombi?

 

 

Dlatego, z tego miejsca apeluję do Parlamentu Europejskiego o zaostrzenie działań wobec Polski. Każda mniejszość powinna być szanowana i nie powinna być w jakikolwiek sposób dyskryminowana przez inne. Precz z prześladowaniami mniejszości!

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się