W ostatnich latach co najmniej kilku celebrytów spowodowało wypadki po pijanemu. Wśród nich byli politycy, piosenkarki, aktorzy… Wczoraj 75-letni Jerzy S., jeden z najsłynniejszych polskich aktorów, potrącił motocyklistę. Jak wykazało badanie, przeprowadzone przez Policję, miał we krwi 0,7 promila alkoholu. Jak taki celebryta może odzyskać swój wizerunek? Jak naprawić zło, które wyrządził i przekuć je w sukces? Z pomocą przychodzi EKSPERT, który wypowiedział się na łamach zawsze niezawodnej w takich wypadkach Gazety Wyborczej.

Z racji politycznego zaangażowana Jerzego S. wybuchło małe piekiełko. Przeciwnicy aktora, nie mogący znieść opowiadanych przez niego bzdetów, skierowanych przeciwko rządowi, najchętniej grillowaliby go na wielkim rożnie, posypując go chili, żeby więcej piekło.
Ja, również jako zwolennik obecnego „reżimu”, dowodzonego z Żoliborza (częściowo z braku dobrej alternatywy i nienawiści do rudego pana, sponsorowanego z Niemiec) nie używałbym chilli. Uważam, że lepszy byłby sos siracha, w najostrzejszej wersji.
Z kolei druga strona już dawno Panu Jurkowi przebaczyła. Nic się nie stało, wypił to wypił, swój chłop, walczy z „reżimem”, to musi sobie czasem wypić, żeby nie zwariować. A poza tym jechał wspominać zmarłego kolegę aktora. Zatem po spożyciu łatwiej byłoby odegrać smutek.

Pijany celebryta i utrata wizerunku

Teoretycznie, celebryta złapany na jeździe po pijanemu, a tym bardziej po wypadku, powinien być skończony. Czy tak jednak jest w polskich warunkach? Raczej nie. Wystarczy spojrzeć na wszystkich innych, których przyłapano na takim czynie.
Czy przyłapana na jeździe po pijanemu piosenkarka Beata K. została usunięta ze stacji radiowych? A gdzież tam… Dalej słychać te ckliwe pioseneczki z marnymi tekstami (osobisty pogląd autora, nikt nie musi się zgadzać, każdy ma prawo do własnej oceny).

W każdym razie specjaliści uważają jednak, że celebryta po takiej wpadce traci swój wizerunek. Czy może go odzyskać?

Pijany celebryta za kółkiem – jak odzyskać utracony wizerunek?

I tutaj z pomocą przychodzi serwis Plotek! Serwis poprosił o wypowiedź EKSPERTA, SPECJALISTĘ, który na przykładzie pana Jerzego S. wytłumaczył, jak wydobyć się z takiej wizerunkowej klęski.

Rada eksperta (link do całego artykułu tutaj: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,29045214,ekspert-o-jerzym-stuhrze-katastrofa-wizerunkowa-dalej-jeszcze.html#s=BoxOpImg6) brzmiała następująco:

jerzy s

 

Matko Boska Częstochowska, Boże Święty, Święty Allahu i Wielki Buddo!

Kiedyś, w trakcie swojej pierwszej pracy (stażu) doprowadziłem do tragedii w archiwum urzędu. Przestawiłem przez pomyłkę jedną teczkę, co spowodowało brutalne rozchwianie się systemu znajdowania akt w archiwum na długi czas.
Co prawda pijany nie byłem (jestem abstynentem, tak naprawdę to upiłem się jeden raz w życiu, po zdaniu magistra, przy 25 stopniowym mrozie, ale żadnego pojazdu nie prowadziłem, to mnie prowadzono do domu, bo straciłem orientację w terenie) i przeprosiłem za zaistniały fakt. Jednak moja utrata wizerunku w archiwum była całkowita. Pomimo chęci poprawy, nigdy w życiu nie zaangażowałem się w akcję poprawnego numerowania akt. W ogóle nigdy więcej nie miałem nic wspólnego z archiwami i urzędami.

Co powinien zrobić szef koncernu samochodowego, który wyprodukował nędzne, psujące się auto? Przeprosić i zacząć promować rowery?
Kanibal powinien zaangażować się w promocję wegetarianizmu…
A pedofil? W organizację dansingów zapoznawczych, dla osób po 60 –tce.
Ach strach pomyśleć, co zrobi taki Putin. Może zaangażuje się w akcję promowania pokoju na świecie, żeby odzyskać wiarygodność? Ach, tu akurat teoria eksperta się zgadza. Przecież Rosja, na lufach karabinów swoich „sołdatów” zawsze niesie pokój i wyzwolenie.

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

 

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

 

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

 

Podziel się