W nowoczesnej wypożyczalni samochodów auto można wypożyczyć na jeden dzień, na miesiąc, albo na pół roku. Nie trzeba martwić się o przeglądy, ubezpieczenie czy koszty serwisowania i napraw auta. Każdy samochód jest nowy, w pełni ubezpieczony i gotowy do jazdy. Wystarczy wybrać odpowiednie auto, opłacić je – i już można korzystać. Taka oferta może być przydatna w wielu sytuacjach.


W nowoczesnej wypożyczalni samochodów auto można wypożyczyć na jeden dzień, na miesiąc, a nawet na pół roku. Nie trzeba martwić się o przeglądy, ubezpieczenie czy koszty serwisowania i napraw. Każdy samochód jest nowy, w pełni ubezpieczony i gotowy do jazdy. Wystarczy wybrać odpowiednie auto, opłacić je – i już można korzystać. Taka oferta może być przydatna w wielu sytuacjach.

Wynajem samochodów cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem klientów. Widać to po rosnącej liczbie wypożyczalni samochodowych, a także przede wszystkim po coraz większej liczbie klientów, którzy korzystają z ich ofert.

Jeszcze kilkanaście lat temu wypożyczalnie samochodów działały głównie w dużych miastach i w pobliżu portów lotniczych. Ich oferta była kojarzona głównie z sytuacjami, w których kierowcy potrzebowali samochodu w trakcie delegacji, albo awarii swojego własnego auta.

Obecnie to się diametralnie zmieniło. Wypożyczalnie samochodów oferują wynajem krótko i długoterminowy, skierowany do klientów prywatnych i biznesowych. Oferta samochodów jest bardzo szeroka i obejmuje pojazdy miejskie, kompaktowe, luksusowe i użytkowe. Tak, duża część wypożyczalni samochodów ma w swojej ofercie auta z nadwoziami typu VAN, wieloosobowe busy a także lawety. I w zdecydowanej większości przypadków opłaca się wypożyczyć taki pojazd, niż na przykład korzystać z ofert firm przeprowadzkowych. Wyjdzie to o wiele taniej, a do tego będzie można wykonać wiele kursów w ciągu jednej doby.
Nie tylko szeroka oferta pojazdów przesądziła o sukcesie polskich wypożyczalni samochodów. Jest jeszcze coś, co sprawiło, że dziś klientów jest o wiele więcej, niż kiedyś, pomimo tego, że na rynku działa o wiele więcej wypożyczalni. To ceny. Ceny wynajmu aut spadły do takiego poziomu, że stały się dostępne dla większości pracujących Polaków.
Nic zatem dziwnego, że przeciętny polski kierowca może wypożyczyć samochód nie tylko wtedy, gdy zawiedzie jego własne auto, albo gdy będzie w delegacji w innym, odległym mieście. Auto można wypożyczyć na wyjazd weekendowy albo wakacyjny, aby móc cieszyć się możliwością korzystania z nowego, bezpiecznego pojazdu, który nie zawiedzie po pokonaniu kilkusetkilometrowej trasy.
Opłaca się wynająć auto na daleki wyjazd rodzinny. Ceny wynajmu pojazdów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych za dobę. A co ważne – im dłuższy jest okres wynajmu, tym cena za dobę jest niższa.

Źródło freepik.com

Źródło freepik.com

 

Interesująca oferta wypożyczalni samochodów dla małego biznesu

Duże, polskie firmy wynajmują całe floty pojazdów. Jest to bardzo opłacalne, albowiem firma płaci jedynie miesięczny abonament za wynajem auta, które zawiera wszystkie koszty, poza paliwem i płynem do spryskiwaczy.
Mali przedsiębiorcy, którym potrzebny jest jeden samochód, mogą skorzystać z ofert wypożyczalni samochodów. Oferty te są na tyle elastyczne, że można je bez problemu dopasować do specyfiki działalności małej firmy. Taka firma może potrzebować samochodu na kilka dni w miesiącu, albo na kilka miesięcy w roku.
Co ważne, szeroka oferta wypożyczalni samochodów pozwala firmom korzystać z szerokiego spektrum aut. Przez większą część okresu wynajmu firmie może wystarczyć małe auto miejskie klasy B. Ale… może pojawić sie potrzeba wynajmu samochodu dostawczego albo busa. I tutaj wypożyczalnia samochodów okazuje się mieć najlepszą ofertę dla małego przedsiębiorcy.
Każdy przedsiębiorca, który prowadzi firmę i posiada własne auto firmowe wie, jak wiele trudności sprawia prowadzenie dokumentacji auta firmowego. Za każdy błąd trzeba zapłacić.
Dlatego, w wielu przypadkach, o wiele bardziej opłacalny jest wynajem auta, bo nie trzeba poświęcać czasu na rejestrowanie każdego, nawet najmniejszego odcinka drogi, jaki został pokonany samochodem firmowym, aby móc odliczyć sobie pewne koszty od podstawy podatku.

Źródło freepik.com

Źródło freepik.com

 

Wypożyczalnia ratuje w przypadku awarii samochodu albo uszkodzenia go w wypadku

Każdemu kierowcy może przydarzyć się awaria, która unieruchomi jego własny samochód na dłuższy czas. Czasami trzeba długo czekać na części zamienne. Czasami problemem jest bardzo wysoki koszt naprawy auta, którego nie można sfinansować z bieżącego budżetu. I tutaj znów z pomocą przychodzi wypożyczalnia aut.
Kierowcy powinni również wiedzieć o tym, że w przypadku uczestnictwa w wypadku, mogą wypożyczyć auto, gdzie koszt wynajmu będzie pokryty z OC sprawcy. To doskonałe rozwiązanie, na czas naprawy własnego samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Łomża zaprasza klientów prywatnych i firmowych

Wypożyczalnia samochodów Łomża (adres internetowy https://www.yourcar24.pl/lokalizacje/lomza/) to oddział ogólnopolskiej wypożyczalni samochodów Youcar24.pl. Firma ma bardzo ciekawą ofertę dla klientów prywatnych oraz firmowych, zwłaszcza reprezentujących small biznes.
Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta samochodów oraz bardzo atrakcyjne ceny ich wynajmu. Mały samochód miejski klasy A (np. Volkswagen Up) można wynająć już od 97 złotych za dobę (przy okresie wynajmu przekraczającym 15 dni, cena spada do 73 zł za dobę). Skodę Fabię z autosegmentu B można wynająć już za 109 zł za dobę, kompaktowego Fiata Tipo za 117 zł za dobę. Elegancką, rodzinną limuzynę klasy D, Toyotę Avensis albo Forda Mondeo, można wypożyczyć już za 171 zł za dobę (przy wynajmie na okres powyżej 15 dni, cena spada do 146 zł za dobę). Oferta wypożyczalni obejmuje jeszcze szereg innych, interesujących aut: crossovery (Suzuki SX4), busy (Renault Master/Fiat Ducato – 197 zł/doba) i wiele innych.
Wypożyczalnia zadbała o to, aby proces wynajmu pojazdu był maksymalnie szybki i wygodny dla klienta. A to wszystko sprawia, że warto skorzystać z jej usług.

MENU

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się