Denerwują Cię brudne kratki nawiewów w samochodzie? Dostajesz palpitacji serca, kiedy widzisz kurz i brud na Twoich kratkach? Kratki nawiewów w samochodzie Twojego sąsiada są o wiele czystsze, niż w Twoim aucie? Wydawałaś/wydawałeś/wydawało (dla osób nieokreślonych płciowo) do tej pory setki złotych na środki czyszczące i różne rozwiązania techniczne, które w praktyce okazały się nieskuteczne? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Czyściciel Nawiewów – dzięki niemu Twoje kratki będą tak czyste, jak jeszcze nigdy dotąd!

Brudne kratki nawiewów to koszmar wielu osób, które traktują wnętrze swojego samochodu z należytym pietyzmem. Co z tego, że całe wnętrze auta jest doskonale wyczyszczone, skóra wraz z tworzywem wręcz błyszczy, gdy ramki kratek nawiewów są brudne od kurzu? Czym czyścić te ważne elementy, aby cieszyły oczy? Motorewia i Chińscy Bracia mają rozwiązanie!

Brudne kratki nawiewów? Porzuć stare, nieskuteczne metody!

Wielbiciele detailingu (czyli konkretnego czyszczenia samochodu, tak, żeby był czysty i piękny) stosowali różne rozwiązania: różki ściereczek z mikrofibry albo patyczki kosmetyczne. Pierwsze nie zawsze okazywało się skuteczne. Drugie może i było w miarę skuteczne, ale za to pracochłonne. Do tego każdy użyty patyczek kosmetyczny powoduje, że ekologiczna Greta ze Szwecji dostaje biegunki i miesiączki na raz, nawet wtedy, gdy patyczek zostanie wrzucony do kosza z zużytym tworzywem.

Dlatego Chińscy Bracia, bo któż, jak nie oni, przybyli z odsieczą! Oto Czyściciel Nawiewów – sprzęt, który usunie wszelakiego typu zanieczyszczenia z Twoich kratek nawiewów! Kratki prostokątne? Kratki kwadratowe? Kratki okrągłe? Nie ma to znaczenia! Czyściciel Nawiewów dostosuje się do kształtu i wielkości kratek. I co ważne – jest to urządzenie trwałe i można je wykorzystywać przez długi czas. Znaczy, dopóki szlag nie trafi materiałowych nakładek.

 

Poniżej kratka nawiewów. Jest tak zapaskudzona, że można by ją pomylić z częścią automatycznego przenośnika gnoju w świniarni.

KRATKA NAWIEWÓW - UPIERDOLONA JAK ŚWINIA W CHLEWIE

KRATKA NAWIEWÓW – UPIERDOLONA JAK ŚWINIA W CHLEWIE

 

Czyściciel Nawiewów – Twój nowy przyjaciel!

Użycie Czyściciela Nawiewów jest naprawdę bardzo proste. I Ty sobie z tym poradzisz! Poradzi sobie z tym nawet Twoja babcia i Twoja młodsza siostra, która nie potrafi włączyć odkurzacza, ale za to umie robić z siebie debila w social media!

Ergonomiczna rączka sprawia, że bez problemu wyczyścisz kratki nawiewów w całym samochodzie. Ba, przyjemność użytkowania tego sprzętu i jego niezwykła skuteczność w działaniu sprawią, że z radością wyczyścisz kratki nawiewów w nawet w Autosanie.

BEZLITOSNY DLA KURZU, ŁAGODNY DLA KIESZENI

BEZLITOSNY DLA KURZU, ŁAGODNY DLA KIESZENI

 

Czyściciel Nawiewów – baw się i czyść! Ha ha ha!

Pierwsze, co musisz zrobić, to ostrożnie naciągnąć dołączony do urządzenia materiał na trzy płaskie końcówki. Uważaj! To najtrudniejsza czynność! Z pewnością dasz sobie radę! Pamiętaj, że materiał jest nacięty z jednej strony. Jeśli będziesz naciągać ten, który jest nienacięty – nie uda się!
Nie używaj nadmiernej siły! Wystarczy zrobić to naprawdę delikatnie! Kiedy już ci się uda, wybierz dowolną kratkę nawiewu.
Pamiętaj o tym, aby czyścić kratki nawiewu tylko podczas postoju, kiedy Twoje auto ma wyłączony silnik! Zaparkuj w przyjemnej i bezpiecznej okolicy, wyłącz silnik, zaciągnij hamulec ręczny i wybierz kratkę, którą chcesz wyczyścić!

To naprawdę łatwe! Ułóż wygodnie w dłoni nasz Czyścik Nawiewów, wprowadź jego końcówki pomiędzy kratki nawiewów (delikatnie, użycie zbytniej siły może je połamać!), a następnie poruszaj naszym wspaniałym urządzeniem do przodu i do tyłu, a także w lewo i w prawo. To wspaniała zabawa!
Wyciągnij Czyścić Nawiewów i spójrz na jego materiał, który z pewnością będzie zbrukany zanieczyszczeniami z Twoich kratek!
Fuj! Pomyśl, jak wiele obrzydlistwa podróżowało każdego dnia z Tobą jednym samochodem! Pomyśl, jak bardzo negatywny wpływ miało to na Twoje zdrowie!

 

Baw się i czyść kolejne kratki nawiewów, przy krańcach deski rozdzielczej, a także w środkowej konsoli. Wyczyść je wszystkie!
Kiedy już to zrobisz, odetchnij w samochodzie pełną piersią. Czy nie inaczej się oddycha. Spójrz na swoje kratki – są jak nowe! Odzyskały piękny kolor!

DSCF8808

Bądź trendy, bądź eko, bądź sobą i ciesz się czystymi kratkami nawiewów!

Po skończonej pracy możesz zabrać Czyściciela Nawiewów do domu. Tam, bez problemu zsuniesz z niego brudny materiał. Nie, nie musisz używać agresywnych środków ani nic prać ręcznie. Po prostu wrzuć go do pralki automatycznej! To takie łatwe! Wyprany czyścić umieść znów w Twoim urządzeniu! I ciesz się jego niezwykłą funkcjonalnością jeszcze przez długi czas!
Poza materiałem, możesz również użyć mini szczoteczko – miotełki! Uzupełni ona funkcjonalność naszego urządzenia1

Twoje koleżanki i Twoi koledzy skisną z zazdrości, kiedy ujrzą czyściutkie kratki nawiewów w Twoim aucie! Czy to nowy samochód – zapytają z niepokojem – czy tylko wymieniałaś/eś/oś kratki nawiewów na nowe? Nie! Wyczyściłam/em/o je Czyścicielem Nawiewów!

DSCF8809

Jak myślisz? Ile kosztuje Czyściciel Nawiewów? 300 złotych? 200 złotych? 100 złotych? Nie!
Na Aliexpress kupisz go za jedyne 5 złotych!
Uwierz nam! Przez miesiąc będziesz wypatrywać listonosza jak rasowy rencista! A kiedy przesyłka z Czyścicielem do Ciebie dotrze, będzie to jeden z najpiękniejszych dni w Twoim życiu!
Do naszego testu zakupiliśmy urządzenie firmy HOYOU (czytaj „huju”) i sprawdziło się wyśmienicie!


Taki syf był na Twojej kratce nawiewu. Nie wstyd Ci? Ten samochód był używany do wożenia węgla, czy do transportu żywca wieprzowego?

TAKI SYF BYŁ NA TWOJEJ KRATCE NAWIEWU - NIE WSTYD CI?

TAKI SYF BYŁ NA TWOJEJ KRATCE NAWIEWU – NIE WSTYD CI?

MENU

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się