W naszej stolicy funkcjonuje bardzo dużo firm zajmujących się skupem aut. Chcąc sprzedać swój używany bądź uszkodzony pojazd warto wybrać firmę, która płaci najwięcej. Postanowiliśmy sprawdzić Warszawskie skupy samochodów, aby raz na zawsze poznać firmę, która oferuje najlepsze warunki sprzedaży samochodu.

Jakie auto skupy braliśmy pod uwagę?

Nie jest możliwością, aby sprawdzić wszystkie skupy samochodów używanych w Warszawie. Musieliśmy zrobić selekcje, która pozwoliła zmniejszyć zakres poszukiwań. W pierwszej fazie odrzuciliśmy wszystkie firmy zajmujące się skupem auto samochodów do 5 tys. złotych.

Firmy pracujące na autach o tak małym budżecie najczęściej zaniżają stawki, co potwierdzają opinie Warszawiaków.
W drugiej fazie postanowiliśmy sprawdzić, który skup aut Warszawa działa na rynku najdłużej i skupuje auta do 25 tys. złotych. W tej selekcji odpadło bardzo dużo firm i nasz krąg poszukiwań mocno się ograniczył. Po haśle skup samochodów Warszawa znaleźliśmy 12 firm, które spełniają takie wymagania i są na rynku dłużej jak 7 lat.

Staż firmy jest bardzo ważny. Okazuje się, że skupy aut istniejące na rynku od kilku lub kilkunastu lat o wiele rzadziej zaniżają rynkową wartość pojazdu a sami sprzedawcy są uczciwi. Oczywiście istnieją wyjątki od tej reguły, ale o tym można stworzyć osobny wpis.

Skup aut używanych

Skup aut używanych

 

Przed wykonaniem telefonu do skupu aut Warszawa sprawdź opinie w sieci!

Sprawdzanie opinii o auto skupach jest najlepszą metodą weryfikacji wiarygodności firmy. Przeszukując portale społecznościowe, opinie Google i forumowe wątki możemy wyciągnąć wiele informacji na temat, jakości obsługi skupów aut.

Wystarczy odpytać wyszukiwarkę poprzez frazę „skup aut Warszawa opinie” i naszym oczom ukazuje się kilkanaście stron, gdzie możemy sprawdzić jak mieszkańcy stolicy i okolicznych miast oceniają dany skup samochodów. Wygrywa ten, który ma najwięcej pozytywnych opinii a osoby, które je wystawiają są najbardziej wiarygodne w naszej ocenie.

Wybierając skup aut bez sprawdzenia opinii możemy trafić, na tzw. „nieuczciwego handlarza”. Najczęściej takie osoby, próbują kupić nasze auto za bezcen, mocno zaniżając jego rynkową wartość. Dlatego warto być przezornym i podejmować współprace tylko z wiarygodnymi handlarzami.

Autoskupmichał – Michał Kacprzak liderem na terenie Warszawy

Wybór najlepszego skupu samochodów Warszawa nie był prosty. Skup Pana Michała httpss://skupaut.waw.pl/ zaproponował najlepszą cenę – w przybliżeniu 85% rynkowej wartości pojazdu, jakiego dotyczyła wycena. Ponadto firma Autoskupmichał była najbardziej elastyczna, jeśli chodzi o spotkanie w celu finalizacji zamówienia, co również stanowi duży plus. Warto wspomnieć, że ten Warszawski auto skup dysponuje własną lawetą, dzięki czemu jest w stanie odebrać praktycznie każde auto w całym województwie mazowieckim.

Podsumowując, jeśli chcesz sprzedaż swój samochodów, powinieneś zainteresować się ofertą powyższego skupu, bo płaci najlepiej. Opinie mieszkańców Warszawy również są po stronie skupu Pana Michała, dlatego nie zastanawiaj się i skorzystać z darmowej wyceny już dzisiaj.

auto skup

auto skup

 

MENU

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się