Czy istnieje coś takiego jak szampon samochodowy? Tak! Jest to unikalny produkt czyszczący do wszystkich rodzajów pojazdów narażonych na częste zabrudzenia i eksploatowanych w trybie ciągłym. Nowoczesny sklep detailingowy poleca szampony samochodowe ze względu na ich szybkie działanie ochronne oraz wpływ na poprawę estetyki. Dowiedz się, dlaczego kosmetyki samochodowe tego typu każdy kierowca powinien mieć pod ręką!

Kosmetyki samochodowe do pielęgnacji wosków i powłok

Profesjonalne kosmetyki samochodowe przy regularnym stosowaniu przyniosą zamierzony efekt i ochronią powierzchnie samochodów. Wszystko dzięki odpowiednio dobranej strukturze oraz specyficznie zaprojektowanym aplikatorom. Szampony samochodowe są w stanie zapewnić dobry poślizg, nie naruszając przy tym delikatnej warstwy wosków i powłok.
Sklep z kosmetykami samochodowymi sprzedaje szampony do aut w ergonomicznych i poręcznych butelkach, dzięki czemu środki tego typu są mega wydajne. Wystarczy już niewielka ilość preparatu, by wydobyć intensywną pianę, mocno skoncentrowaną i o bardzo przyjemnej woni. Samochodowe kosmetyki do mycia nie zasychają zbyt szybko, więc każdy pojazd można doprowadzić do stanu używalności w najdrobniejszym szczególe, docierając także do miejsc trudno dostępnych. Odwiedzając sklep auto detailing koniecznie do samochodowego szamponu warto dokupić jeszcze komplet ściereczek z wysokiej jakości mikrofibry oraz pędzelki ułatwiające czyszczenie najdrobniejszych elementów.

Photo by Jim Bauer on Foter.com

Photo by Jim Bauer on Foter.com

Sklep auto detailing – odwiedź już dziś i ciesz się wysoką jakością produktów do pielęgnacji samochodów!

Polecane kosmetyki samochodowe w postaci szamponów stosuje się tuż po spłukaniu powierzchni auta wodą pod ciśnieniem. Na 10 litrów wody powinniśmy wlać około 40 ml szamponu. Profesjonalne kosmetyki samochodowe ekspresowo łączą się wodą, a jej dodatkowy, silny strumień pozwala na szybsze powstawanie piany.
Sklep detailingowy do rozprowadzania szamponu na powierzchni karoserii proponuje poręczne rękawice z mikrofibry. Niezwykle ułatwiają pracę zarówno w czyszczeniu małych, osobowych samochodów, jak i nieco bardziej rozbudowanych samochodów dostawczych. Trzeba pamiętać o tym, że samochód myje się w kierunku od góry do dołu, nieodwrotnie. Po naniesieniu szamponu i umyciu wystarczy samochód spłukać pod ciśnieniem, a potem osuszyć.

Samochodowe kosmetyki – aplikatory o różnej objętości

Nowoczesny sklep z kosmetykami samochodowymi prezentuje szampony do aut w butelkach o zróżnicowanej objętości, dzięki czemu każdy kierowca lub pracownik serwisu może dopasować produkt do własnych potrzeb. Wiadomo, że w serwisach samochodowe kosmetyki są używane codziennie i tam ich obecność w dużej ilości jest niezbędna.
Kierowcy samodzielnie myjący samochody raz w tygodniu lub w miesiącu mogą odwiedzić sklep auto detailing nieco rzadziej, kupując szampony do aut w mniejszych aplikatorach. Szampony samochodowe, także te kupowane w większych butelkach mają bardzo długi termin ważności, więc nie trzeba martwić się niepotrzebnym przepłacaniem podczas zakupów, bo te preparaty wykorzystywać można naprawdę długo dzięki ich wydajności.

 

Photo by nappent on Foter.com

Photo by nappent on Foter.com

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

 

Podziel się

About The Author