Jeśli Twoja firma potrzebuje nowego auta dostawczego – nie musisz obciążać finansów drogim kredytem, albo kolejnym leasingiem. Lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku wynajmu krótko i długoterminowego, może być wynajem samochodu w Warszawie, dzięki któremu Twoja firma może zacząć szybko korzystać z nowoczesnych vanów, chłodni albo busów. W dodatku, na czas określony.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Poważna awaria (wymagająca drogiej naprawy), kradzież auta albo wypadek mogą wyeliminować jedno z aut z floty, powodując szereg poważnych problemów z obsługą zleceń, dostawami towarów czy zapewnieniem płynności dostaw.
W przypadku firmy zajmującej się przewozami pasażerów, taki problem może spowodować niemożność wywiązywania się z ustawowych zadań i nawet utratę koncesji, nie wspominając o utracie zaufania pasażerów.
Co w takiej sytuacji można zrobić? Rzadko która firma będzie mogła sobie pozwolić na to, aby zakupić kolejne auto za gotówkę. Albo wziąć kredyt lub podpisać umowę kolejnego leasingu. W przypadku kredytu albo leasingu trzeba spełnić warunki, aby móc je uzyskać.
Nawet zakup nowego auta w salonie nie gwarantuje tego, że firma będzie mogła szybko je otrzymać i z niego korzystać. Ze względu na kryzys półprzewodników i materiałów do produkcji samochodów, nadal, w wielu przypadkach, trzeba czekać na nowe auto nawet rok.
Trzeba też pamiętać, że specjalistyczne zabudowy, jak np. chłodnie, są wykonywane przez wyspecjalizowane firmy na zamówienie. Dlatego jeśli firma potrzebuje auta chłodni, to po pierwsze, musi na nie poczekać, a po drugie, po odebraniu pojazdu bazowego, musi poczekać na jego przystosowanie (odpowiednie wyposażenie) do roli samochodu chłodni.

M 93, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

M 93, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Samochód dla firmy potrzebny na określony czas – zakup, kredyt i leasing są nieopłacalne

Samochód dla firmy kupuje się po to, aby auto pracowało przez cały czas. Ale są sytuacje, kiedy w firmach samochód potrzebny jest tylko przez kilka miesięcy w roku. Czasami przez 9, a czasami tylko przez 3 albo 4, w tak zwanym sezonie.


Przykład? Firmy produkujące lody, albo hurtownie zajmujące się ich sprzedażą. W trakcie sezonu letniego cieszą się zwiększonym zapotrzebowaniem na swoje produkty. Przekłada się to na zwiększone potrzeby transportowe.
Jednak przez pozostałe miesiące w roku część własnego taboru transportowego stoi, bo nie ma czego wozić. Czy w takiej sytuacji opłaca się kupować kolejne auto i utrzymywać je przez cały rok? Nie, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu w Warszawie, w firmie, która ma w ofercie nie tylko uniwersalne dostawczaki, ale też specjalistyczne auto chłodnie.

Autorstwa Vauxford - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=69596857

Autorstwa Vauxford – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=69596857

Potrzebujesz auta dostawczego, chłodni albo vana? Wynajem auta w Warszawie to bardzo ciekawa oferta

Wypożyczalnia samochodów osobowych, luksusowych, dostawczych i specjalistycznych (do 3,5 tony) w tym chłodni i busów Dolcar, oferuje wynajem krótko i długoterminowy pojazdów dostawczych.
– > Najem długoterminowy w wypożyczalni Dolcar trwa od 2 do 4 lat. To rozwiązanie dla firm, które mają stałe zlecenia. To bardzo dobra alternatywa dla leasingu i kredytu.
– > Wynajem średnioterminowy w Dolcar trwa od 1 do 24 miesięcy. To z kolei doskonałe rozwiązanie dla tych firm, które potrzebują pojazdów tylko w okresach wzmożonego zapotrzebowania sezonowego (jak w przypadku firm, produkujących lody). Auto można wypożyczyć na cały sezon wzmożonego zapotrzebowania, oddać, w kolejnym roku znów je wynająć. To także świetne rozwiązanie dla tych firm, które mają kilka takich sezonów w roku, np. zwiększone zapotrzebowanie na transport w okresach świątecznych.
– > Wynajem krótkoterminowy w Dolcar trwa do 30 dni. To szybki ratunek w razie awarii, uszkodzenia posiadanego auta, albo po prostu, chęci zwiększenia mocy transportowych na krótki czas. To dobre rozwiązanie dla takich firm, jak np. cateringowe. Po zdobyciu dużego zamówienia można bez problemu wynająć odpowiednie auto – chłodnię.
Warto sprawdzić ofertę Dolcar, klikając poniższy link
– > DOLCAR Wynajem samochodu Warszawa

W ofercie Dolcar znajdują się nowe samochody dostawcze do 3,5 tony, wyprodukowane przez cenionych producentów. Wynajmujący może liczyć na minimum formalności, pomoc ze strony opiekunów, prostą i zrozumiałą ofertę najmu, a także atrakcyjne warunki finansowe.
Jak sprawdzić, ile kosztuje wynajem samochodu w Warszawie, w Dolcar? Wystarczy wybrać odpowiednie auto, wybrać okres najmu, wypełnić formularz na stronie i wysłać do firmy. Pracownicy udzielą odpowiedzi.

Autorstwa Vauxford - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77511271

Autorstwa Vauxford – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77511271

Osoba prywatna potrzebuje dostawczaka, chłodni albo vana?

Wynajem samochodu w Warszawie, oferowany przez Dolcar, to oferta nie tylko dla firm. Z wynajmu aut dostawczych mogą skorzystać także osoby prywatne.
Osoba prywatna może potrzebować dostawczaka na kilka dni, albo na cały miesiąc, na przykład do przeprowadzki. Bus może przydać się do rodzinnej wycieczki, albo do przewozu grona pasażerów na ważne wydarzenie rodzinne.
Co ciekawe, z doświadczenia pracowników firmy Dolcar wynika, że powodzeniem wśród osób prywatnych cieszą się na przykład chłodnie. Do czego osoba prywatna może potrzebować chłodni? Takie auto może się przydać przy organizacji wesela albo np. pierwszej komunii. Dzięki niemu można zyskać dodatkową powierzchnię magazynową, ze świetnym chłodzeniem.
Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dolcar.

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się