Od 10 lat pracuję jako dziennikarz motoryzacyjny/redaktor motoryzacyjny/autor artykułów motoryzacyjnych. W tym czasie współpracowałem z szeregiem portali motoryzacyjnych i nie tylko, z mediami drukowanymi, ze znanymi firmami z branży automotive, a także z cenionymi agencjami interaktywnymi. Stale poszerzam swoją wiedzę na temat motoryzacji. Dotyczy to przede wszystkim techniki motoryzacyjnej.
W zależności od zapotrzebowania, moje artykuły były techniczne, merytoryczne, były pisane w luźnym stylu albo całkowicie lekko, jak na tej, autorskiej stronie. Zawsze były dostosowane do potrzeb zamawiającego.
Napisałem setki artykułów związanych z content marketingiem: dla największych marek samochodów, dla cenionych producentów części i akcesoriów samochodowych oraz innych.
Tworzyłem poradniki wszelakiego typu, w tym fotoporadniki, prezentacje aut nowych i używanych i wiele, wiele innych.

kewet elektryczny

 

 

Jeśli potrzebują Państwo artykułów motoryzacyjnych na zlecenie, mogę zaoferować swoją wiedzę oraz umiejętności w takich tematach, jak:

Artykuły motoryzacyjne na zlecenie

Merytoryczne artykuły techniczne o samochodach, częściach samochodowych itd.

Artykuly prasowe o samochodach, częściach, kosmetykach, chemii, naprawach

Artykuły dla mediów elektronicznych o samochodach, częściach, kosmetykach, chemii, akcesoriach

Fotoporadniki o samochodach, naprawach samochodów, częściach, kosmetykach, chemii samochodowej

Obiektywne testy samochodów nowych

Obiektywne testy samochodów używanych

Felietony motoryzacyjne

Artykuły humorystyczne związane z motoryzacją

Artykuły sponsorowane motoryzacyjne

Artykuły reklamowe o samochodach i wszystkim, co z nimi związane

Artykuły content marketing o samochodach

Artykuly na blogi o samochodach i motoryzacji

Testy kosmetyków samochodowych, testy chemii samochodowej, prezentacje produktów samochodowych, prezentacje akcesoriów samochodowych

Ceny – do ustalenia. Chętnie nawiąże dłuższą współpracę. Z przyjemnością podejmę się też mniejszych zleceń.
Przy niewielkich budżetach zdjęcia mogę robić sam. Ale…
W razie potrzeby wsparcia udziela mi profesjonalny fotograf, a raczej urocza Pani Fotograf. Jeśli potrzebne będą profesjonalne fotoporadniki, sesje zdjęciowe lub 1- 2 dobre zdjęcia do artykułu – da się to załatwić. I to za dobrą cenę.

Forma rozliczenia: Faktura VAT, umowa o dzieło, umowa zlecenie.


Z racji tego, że nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim i którzy zrobią wszystko, muszę napisać, czym się nie zajmuję.
• Kompletnie nie znam się na sportach motorowych i w ogóle mnie one nie interesują, zatem moja wiedza w tym temacie jest dość nikła.
• Jestem przeciwnikiem samochodów elektrycznych, co sprawia, że nie podejmę się ich promowania. Takie wstecznictwo, ale nie wszyscy mogą iść zgodnie z postępem, zwłaszcza wtedy, gdy ten postęp nie idzie we właściwą stronę.


• Na podstawie zdobytej do tej pory wiedzy uważam, że nie istnieją cudowne środki chemiczne, które np. dokonują naprawy uszkodzonej uszczelki pod głowicą.
• To, że czegoś jeszcze nie wiem, nie znaczy, że nie zdobędę specjalistycznej literatury i multimediów, aby dany temat zgłębić i wiedzę poszerzyć.


Moje portfolio:
• Będzie widoczne na tym nowym koncie na Facebook, które wypełnię szeregiem linków do napisanych przeze mnie artykułów
Michał Lisiak Dziennikarz Motoryzacyjny
• Jest widoczne na moim prywatnym koncie na Facebook, gdzie również umieszczałem linki do wybranych artykułów. Starałem się ograniczyć widzialność prywatnych postów do grona znajomych, jednak ze względu na to, że materiału jest bardzo dużo, nie zawsze mi się to udało. Ponieważ czasami uprawiam niewybredny (delikatnie mówiąc) humor polityczno – erotyczny, proszę osoby wrażliwe o przygotowanie ciemnych okularów. Jakby coś się tam pokazało nie takiego, jak trzeba, to proszę przewijać i odwracać wzrok. Mieszanka muzyczna, jaką raczę swoje zmysły, również może być dla większości osób niestrawna. Proszę pamiętać – ostrzegałem!
Michał Lisiak konto prywatne na Facebook


• Jeśli posiadacie Państwo konto na portalu LinkedIn, to również umieściłem tam skrócone portfolio.
Michał Lisiak LinkedIn
Jeśli ktoś z Państwa zechce dołączyć do grona obserwatorów, będę szczerze zobowiązany. Chciałbym być lepszy od swoich znajomych, którzy mają po 500 kontaktów.


• Pewnym wyznacznikiem moich możliwości jest również strona, którą Państwo odwiedziliście w tej chwili. To moje pierwsze, ukochane dziecko. Drugim jest kot. Jak na razie, oczywiście, bo (chyba) jeszcze wiele przede mną.
Jednak, jak napisałem wcześniej, zamieszczam tu artykuły motoryzacyjne pisane przede wszystkim lekkim językiem i przedstawiające moje prywatne, niczym nie ograniczone zdanie. Mimo tego, co mnie ogromnie cieszy, moją stronę odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób w miesiącu.


Jeśli Państwo nie zechcecie nawiązać ze mną współpracy, to nie będę stratny, albowiem dołożycie mi Państwo 1 unikalnego użytkownika w skali miesiąca i zarobię jakiś ułamek grosza. Dlatego tą ofertę umieściłem na swojej własnej stronie. A jak wiadomo, grosz do grosza i będzie kokosza, a jak się sprzeda kurnik cały, to można kupić samochód mały.


Nie podaję tutaj swojego prywatnego adresu mailowego i telefonu, czego nauczyło mnie przykre doświadczenie z adresem mailowym strony, na której się Państwo znajdujecie.
Z racji tego, że jest podany na głównej stronie, każdego dnia otrzymuję na pocztę ok. 40 maili z ofertami zakupu cudownych latarek, oświetlenia LED, pasty chroniącej buty przed brudem, czy cudownych środków, które mają mi powiększyć osobiste uzbrojenie do niebotycznych rozmiarów. Piszą do mnie też piękne Rosjanki i cudowne Murzynki, które mają 5 mln USD na koncie, tylko trzeba je przelać na moje konto, opłacić parę drobnostek, a potem cała wieczność będzie nasza.

 


Jeśli będzie potrzebne jakieś wsparcie (korektorskie, marketingowe, SEO, informatyczne, agencyjne) albo cały kompleksowy pakiet usług, mogę zaoferować wsparcie ze strony cenionej, warszawskiej agencji interaktywnej, z którą bardzo miło współpracuję, a Pana Prezesa znam i lubię.

Zapraszam do kontaktu REDAKCJA@ (NAZWA TEJ STRONY) .PL
Michał Lisiak


Mozna się ze mną również kontaktować przez
- Facebook – Michał Lisiak konto prywatne na Facebook
- LinkedIn – Michał Lisiak LinkedIn
- Twitter – https://twitter.com/michallisiak

Podziel się