Wypożyczalnie samochodów są z nami od wielu lat. W praktycznie każdym mieście znajdziemy ich bardzo wiele. W dużych takich jak Warszawa konkurencja jest olbrzymia. Wiele wypożyczalni idzie o krok dalej, aniżeli jedynie wynajmowanie samochodów osobowych. Dziś to usługa w zasadzie tak samo nieskomplikowana jak wynajem osobówki. 


Wypożyczalnie samochodów są z nami od wielu lat. W praktycznie każdym mieście znajdziemy ich bardzo wiele. W dużych takich jak Warszawa konkurencja jest olbrzymia. Wiele wypożyczalni idzie o krok dalej, aniżeli jedynie wynajmowanie samochodów osobowych. Dziś to usługa w zasadzie tak samo nieskomplikowana jak wynajem osobówki. Dodatkowo często znajdziemy w ich ofercie samochody do przewozu osób takie jak vany, busy czy też nawet autobusy. Zależnie od naszych potrzeb zwykle zostanie dla nas również przygotowana oferta skrojona na miarę naszych potrzeb.

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na wynajem samochodu dostawczego?

W przypadku osób prywatnych taki wynajem zwyczajnie się opłaca. Zwykle auta dostawczego potrzebujemy sporadycznie przy koniczności przewiezienia większej ilości rzeczy, mebli, przeprowadzki czy też dostarczeniu towaru z punktu w punkt. To zwykle na tyle rzadkie zdarzenia, że nie opłaca się rozważać nawet zakupu samochodu dostawczego na własność.

Wynajem auta dostawczego – czy to drogie?

Wynajęcie samochodu dostawczego nie jest zbyt drogie. Cena nie odbiega znacząco od cen od kosztów wynajęcia samochodu osobowego, a w przypadku, gdy prowadzimy działalność gospodarczą całość kosztów zostanie rozliczona w naszej księgowości i pomniejszy należny podatek dochodowy oraz VAT. To właśnie dlatego tak wiele małych, średnich, a nawet dużych firm sięga po to rozwiązanie i wybiera wypożyczanie floty pojazdów zamiast ich zakupu. To generuje zbyt duże obciążenie finansowe. Ceny wynajmu pojazdów dostawczych to często jedynie niewiele ponad 100 złotych za dzień. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju wybranego samochodu, lokalizacji w jakiej wynajmujemy i wielu innych czynników, jak chociażby czas wynajmu, w którego przypadku czasami możemy liczyć na specjalne rabaty i promocje.
Wynajem pojazdów dostawczych, vanów, busów, a także samochodów specjalistycznych jest dziś usługą niezwykle łatwo dostępną w praktycznie każdym średnim i większym mieście. Najlepsze auta dostawcze pod wynajem znajdziesz w https://www.proxima.waw.pl/

 

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

 

Podziel się