Szukasz najlepszego ubezpieczenia OC/AC dla swojego samochodu? Skorzystaj z promocji Blue Bonus! Znajdź najlepsze ubezpieczenie na rynku, wśród ofert 10 towarzystw ubezpieczeniowych. Zyskaj 100 zł za jedno lub 200 zł za dwie polisy!

Firma Cloud Services (należąca do grupy Blue Media) jest znanym i cenionym organizatorem akcji promocyjnych, znanych jako Blue Bonus. Do tej pory dotyczyły one produktów finansowych, przede wszystkim pożyczek. Teraz w ofercie Cloud Services pojawiła się interesująca promocja, skierowana do kierowców. Dzięki niej można łatwo wybrać najlepsze ubezpieczenie samochodu i zyskać zwrot w wysokości 100 zł.

Promocja Blue Bonus, skierowana do kierowców, została zorganizowana we współpracy z porównywarką ubezpieczeń Porówneo.
Porówneo to prosta w obsłudze porównywarka ubezpieczeń samochodowych (oraz kredytów). Wystarczy podać podstawowe dane dotyczące samochodu, aby po kilku minutach móc wybrać najlepsze ubezpieczenie na rynku. Porówneo współpracuje z 10 towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Jak skorzystać z promocji? Jak zaoszczędzić 100 zł przy zakupie ubezpieczenia samochodowego? Należy wejść na stronę 

–> https://bluebonus.pl/bluebonus-porowneo-ii/

 

Następnie:
* Zarejestrować się na stronie bluebonus.pl
* Wejść na stronę Porówneo.pl i wybrać najlepsze ubezpieczenie OC/AC, dostosowane idealnie do własnych potrzeb. Wystarczy 5 minut, aby otrzymać najkorzystniejsze oferty na rynku. Wybór ubezpieczenia zostanie dokonany spośród ofert 10 najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych, działających na polskim rynku.
* Czekać na wiadomość o zwrocie 100 zł.
* Przy zakupie 2 ubezpieczeń, można zyskać 200 zł zwrotu.
* Z promocji może skorzystać każda osoba, która nie korzystała z promocji Porówneo w 2021 roku. Ponadto z promocji przy zakupie ubezpieczenia samochodowego mogą skorzystać także uczestnicy innych promocji, znajdujących się na stronie Blue Bonus.

.

Photo on Foter.com

Photo on Foter.com

Ubezpieczenie samochodu – to musisz kupić!

Kiedy kupujesz samochód, pewne są cztery rzeczy.
* Twoje życie właśnie stało się lepsze i bardziej komfortowe, albowiem możesz korzystać do woli z wolności i mobilności. Skończyły się czasy, w których trzeba było nosić ze sobą ciężką torbę ze sklepu, a na wakacje jechać zatłoczonym tramwajem. Masz ochotę pojechać nad jezioro? Jeśli Cię stać na paliwo, a Twój pojazd jest sprawny: wsiadasz i jedziesz. Wszyscy są szczęśliwi, Ty i Twoja rodzina.
* Twoje bezpieczeństwo zdecydowanie wzrosło. Nie musisz już wracać do domu w nocy autobusem albo pociągiem, nie musisz czekać na przystanku w trakcie deszczu albo mrozu, nie musisz obawiać się o swoich bliskich. Po prostu, zawieziesz ich tam, gdzie potrzeba.
* W Twoim gospodarstwie domowym pojawił się nowy członek rodziny, który będzie wymagał sporego finansowania. Koszty eksploatacji samochodu to nie tylko paliwo. Auto trzeba serwisować (wymiana płynów eksploatacyjnych, wymiana filtrów, regulacje zawieszenia), wymieniać części zamienne, które się co pewien czas zużywają (np. świece zapłonowe, opony), naprawiać, kiedy jakaś część ulegnie awarii, a także chronić przed korozją i pielęgnować. To wszystko wymaga odpowiedniego finansowania. Ale to nie wszystko.
* Samochód trzeba ubezpieczyć. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Pozwala ono między innymi na finansowanie kosztów napraw i leczenia, jeśli dojdzie do wypadku. Jest też ubezpieczenie AC, nieobowiązkowe, które zapewnia dodatkową ochronę. Jaką? Na przykład zwrot pieniędzy, jeśli ktoś ukradnie nam auto, albo, gdy nasz pojazd ulegnie uszkodzeniu w trakcie wichury. AC pozwala także uzyskać odszkodowanie wtedy, gdy to my sami uszkodzimy auto, wszystko zależy od sytuacji. Trzeba się dokładnie zapoznać z zakresem ubezpieczenia.
W ostatnich latach pojawiły się także nowe rodzaje AC, określane często jaki mini AC. Są znacznie tańsze, oferują tylko określony typ ochrony, np. odszkodowanie w razie kradzieży auta. Dla wielu klientów to zupełnie wystarcza.

Uwaga! Ubezpieczenie OC musisz wykupić także dla przyczepy samochodowej. Musisz też pamiętać o jednej rzeczy. Nawet wtedy, gdy Twoje auto stoi i nikt z niego nie korzysta, musi być ubezpieczone.

Czy ubezpieczenia samochodowe różnią się od siebie?

Oczywiście. Choć jest to ten sam produkt, to z racji dużej konkurencji na polskim rynku, ubezpieczenia znacząco się od siebie różnią. Jakie są różnice pomiędzy nimi?
* Podstawowa różnica – to cena. Dla wielu klientów cena jest najważniejszym kryterium przy wyborze ubezpieczenia.
* Zakres ubezpieczenia, co dotyczy także OC. Niektóre firmy ubezpieczeniowe już w pakiecie, oferują bardzo ciekawe usługi dodatkowe. Może to być darmowe holowanie do 100 albo 200 kilometrów, w razie awarii albo wypadku. Może to być darmowe holowanie i auto zastępcze. Wiele towarzystw oferuje usługi dodatkowe, które można dokupić do OC (np. za kilkadziesiąt złotych). Może to być rozszerzone holowanie (np. na cały kraj), pomoc drogowa (szybka naprawa w razie awarii), mini AC (w wersji ochrony przeciwkradzieżowej), ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie opon i wiele innych.
* Lepsze zniżki. Każdy ubezpieczyciel przyznaje zniżki za bezszkodową jazdę. Niektórzy ubezpieczyciele zapewniają lepsze zniżki, niż inni. Na przykład nie biorą pod uwagę zdarzeń, które miały miejsce 5 lub 6 lat wcześniej.
* Zniżki dla młodych kierowców. Ubezpieczenie OC i AC dla młodych kierowców jest wyjątkowo drogie. Dlaczego? Bo tacy kierowcy są (statystycznie) największym zagrożeniem na drogach. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe mają wręcz horrendalne ceny na ubezpieczenia dla młodych kierowców. Inne mają ceny normalne.
* Duże towarzystwo kontra małe towarzystwo. Wśród wielu kierowców utarło się przekonanie, że duże towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają większą pewność wypłaty odszkodowań, niż małe. Ta kwestia jest dyskusyjna.
* Ubezpieczenia direct. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych działa tylko w formule direct, czyli sprzedaży ubezpieczeń przez internet, przy minimalizowaniu kosztów własnych. To pozwala na maksymalne obniżenie cen. Są też towarzystwa, które mają specjalne działy direct.
* Wysokość NW czyli ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. W niektórych firmach jest to 10 tys. zł na osobę, w innych 20 tys. zł. A w innych jeszcze więcej, gdyż można dokupować sobie odpowiednie opcje.
* Dodatkowe zniżki: np. za parkowanie auta w garażu, na parkingu strzeżonym itd.
* Możliwość łączenia zniżek, np. uzyskania dodatkowych zniżek za wykupienie ubezpieczenia mieszkania czy ubezpieczenia na życie, razem z ubezpieczeniem na samochód.

Jak szybko znaleźć najlepsze ubezpieczenie?

Każdy posiadacz samochodu ma inne priorytety. Dla jednego człowieka najważniejsza jest jakość oferowanych usług i jak najszerszy ich zakres. Dla innego – najważniejsza jest cena, która powinna być jak najniższa. Wielu kierowców cieszy się z tego, że może wykupić małe AC, które zabezpiecza ich przed stratami w razie kradzieży. Inni z kolei preferują dobre AC, ale w atrakcyjnej cenie.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie dla siebie? Trzeba porównać oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Trzeba je dokładnie zanalizować. Do tego celu można wykorzystać porównywarkę ubezpieczeń i kredytów Porowneo.pl.

Porówneo.pl współpracuje z 10 najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, działającymi na polskim rynku. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane, dotyczące auta, aby w ciągu 5 minut otrzymać 10 atrakcyjnych ofert ubezpieczeń. I można wybierać, wedle własnych preferencji. Najniższa cena? Najlepsza oferta? Największy zakres usług dodatkowych? Wybór należy do Ciebie!

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się