Tylna belka skrętna to bardzo dobre rozwiązanie, stosowane przez wielu producentów samochodów. Jest tanie i w miarę trwałe. Niestety, zdarzają się problemy. Najczęściej problemy z tylną belką skrętną dotyczą samochodów francuskich – zwłaszcza Peugeot i Citroen. Wiele osób decyduje się na samodzielną naprawę, jednak w większości przypadków nie kończy się to powodzeniem. Lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów, dysponujących odpowiednimi narzędziami, a także doświadczeniem.
Taka naprawa przywraca stan fabryczny i pozwala na długotrwałe cieszenie się jej efektem.

W jakim serwisie warto naprawić lub zregenerować tylną belkę?

Szmytek.pl

Szmytek.pl to strona serwisu, który od 25 lat zajmuje się naprawianiem i regeneracją tylnych belek. Warsztat mieści się w Pile przy ulicy Rodakowskiego 90. Wizytę można umówić telefonicznie lub przy pomocy wiadomości mail. O świetnej skuteczności napraw tylnej belki w tym serwisie, świadczy fakt, że przyjeżdżają do niego kierowcy z całej Polski, o czym można przeczytać na http://szmytek.pl/. Warsztat słynie z uczciwego podejścia do klientów, profesjonalizmu, dużej wiedzy i używania najlepszych części przy prowadzonych naprawach. Każdy przypadek analizowany jest indywidualnie. Klienci mogą liczyć na pisemną gwarancję po wykonanej usłudze.

Auto-belki.pl

TOP-SERWIS Auto-belki.pl znajduje się w Krakowie przy ulicy Przebindowskiego 2. Tu również można umówić się na wizytę telefonicznie, jak i online. Warsztat ten ma wieloletnie doświadczenie w naprawie francuskich samochodów i obsługuje klientów flotowych oraz indywidualnych. Mechanicy zajmujący się regeneracją tylnych belek używają oryginalnych części, specjalistycznych narzędzi i maszyn, a do tego dają pisemną gwarancję na wykonaną pracę. Klient zawsze wie, ile zapłaci za usługę, do tego całość trwa bardzo szybko. Wymiana tylnej belki w tym serwisie zajmuje około 3 godzin.

Torsion_beam_1

Tylnabelka.pl

France Auto Serwis Tylnabelka.pl ma w Polsce kilka serwisów. Główna siedziba znajduje się w Świdnicy przy ulicy Westerplatte 55B, inne warsztaty zlokalizowane są w woj. wielkopolskim, mazowieckim i małopolskim. Mechanicy pracujący we France Auto Serwis mają wieloletnie doświadczenie w naprawie francuskich samochodów. Dotyczy to nie tylko tylnych belek, ale także innych czynności z zakresu mechaniki pojazdowej, klimatyzacji, elektryki i wulkanizacji. Nacisk stawia się tutaj na jakość wykonywanych usług. Pracownicy są stale szkoleni, by móc jak najlepiej dokonać napraw, nie tylko tylnych belek skrętnych.

Gropro.com.pl

Serwis Gropro.com.pl znajduje się w Łomiankach koło Warszawy, przy ulicy Partyzantów 30. Specjalizuje się on w regeneracji tylnych belek w Citroenach i Peugeotach. Części używane w tym warsztacie są oryginalne, a narzędzia i urządzenia używane do napraw są wysokiej klasy. Średni czas naprawy belki wynosi od 1 do 6 godzin, w zależności od przypadku. Na usługi udzielane są pisemne gwarancje. W warsztacie wykonywane są ponadto czynności z zakresu mechaniki pojazdowej, diagnostyki, wulkanizacji, a także przeglądy okresowe.

Podsumowując, wybierając serwis, w którym będziemy chcieli naprawić tylną belkę skrętną, trzeba brać pod uwagę przede wszystkim doświadczenie. Ważne jest także używanie części wysokiej jakości, indywidualne podejście do klienta, a także udzielanie pisemnych gwarancji. Takim warsztatom warto zaufać.

Jeśli artykuł się Państwu podobał, prosimy o udostępnianie

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW MOTOREWII

REWIA czyli testy naszych motoryzacyjnych gwiazd

MOTOTECHNIKA

MOTOARTYKUŁY o interesujących samochodach

MOTOMILITARIA – samochody w służbie wojska

HUMOR I CIEKAWOSTKI

SAMOCHODY ŚWIATA

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA MOTOREWII W KANAŁACH SOCIAL MEDIA, GDZIE PUBLIKUJEMY DODATKOWO CIEKAWE ZDJĘCIA I FILMY

MOTOREWIA NA FACEBOOK

MOTOREWIA NA TWITTER

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA SERDECZNIE ZAPRASZA!

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się

About The Author