Jazda samochodem to w dzisiejszych czasach codzienność. W dużych miastach ludzie przejeżdżają samochodem dziesiątki kilometrów dziennie. Ludzie z małych miast dojeżdżają wiele kilometrów każdego dnia do pracy, do szkoły czy galerii handlowej. Im więcej człowiek porusza się samochodem, tym większe prawdopodobieństwo, że na drodze przytrafi mu się niespodziewana sytuacja, z którą nie będzie umiał sam sobie poradzić.
Czasami dziura w oponie może spowodować, że potrzebna będzie Ci pomoc profesjonalistów. Jeśli nie masz przy sobie zapasowego koła czy lewarka będziesz musiał wezwać pomoc drogową.

Pomoc drogowa – jaką wybrać?

Do zaskakujących sytuacji na drodze dochodzi zawsze w najmniej oczekiwanym momencie. Ten moment jest zaskakujący dla kierowcy i pasażerów. Nie może za to zaskoczyć pomocy drogowej. Szukając profesjonalisty zwróć uwagę na jego dostępność. Najlepiej korzystać z usług pomocy drogowej dostępnej całą dobę. Dzięki temu zyskasz pewność, że obojętnie, o której godzinie nastąpi awaria w Twoim samochodzie, pracownicy przyjadą Ci pomóc. Dostępna 24/7 jest pomoc drogowa Gex-hol, która oferuje nie tylko holowanie, ale i dowóz paliwa, udostępnianie samochodów dla osób po wypadku.

a young women and tow truck driver talking
Często firmy, które oferują się jako pomoc drogowa, mają do zaoferowania tylko holowanie pojazdów, a nie mają pojęcia o całym szeregu działań, które powinni w ramach usługi zaproponować.

Na terenie wielu miast funkcjonują sprawnie i profesjonalnie działające ekipy. Przede wszystkim dlatego, że od wielu lat świadczą usługi w swojej branży. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie. Czyli nie tylko holowanie pojazdów, ale również wykonanie drobnych napraw na miejscu zdarzenia. Czasami może się okazać tak, że samochód po drobnej naprawie jest w stanie dalej kontynuować swoją podróż. W takich okolicznościach nie należy się obawiać, że auto zostanie całkowicie niepotrzebnie odholowane. Ogromnym atutem, który oferuje część firm to szybkie dotarcie na miejsce. Gdy Twój samochód stoi niezdolny do dalszej jazdy na drodze szybkiego ruchu to każda minuta jest ważna.
female getting her truck towed after breaking down

Bardzo często zapoznając się z ofertą konkretnej firmy udzielającej pomoc drogową, możemy jeszcze dodatkowo przekonać się również o tym, że nie są to jedyne świadczone usługi. Ważną częścią pracy, którą wykonuje pomoc drogowa to holowanie pojazdów. W takich okolicznościach jeżeli znajdziemy się w sytuacji, w której będziesz musiał przetransportować swoje auto, które jest nowe lub uszkodzone, to w każdej chwili możesz wezwać firmę Cukierski-Auto-Hol, która przewiezie Twój samochód w wyznaczone miejsce.

Wysoko wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie to dwa elementy, które zazwyczaj świadczą o rzetelnej i dobrej firmie. Gdy pomoc drogowa posiada oba ogniwa możesz być spokojny, że Twoje auto nie zostanie narażone na żadne dodatkowe i niespodziewane przygody. Korzystaj z usług tylko firm, które oferują wyspecjalizowany i nowoczesny sprzęt holowniczy.

Recovery driver talking to woman
Te kilka podstawowych elementów sprawi, że Twoja współpraca z pomocą drogową przebiegnie bez żadnych kłopotów, a profesjonaliści zrobią wszystko, byś jak najmniej odczuł stres związany z awarią samochodu.

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW MOTOREWII

REWIA czyli testy naszych motoryzacyjnych gwiazd

MOTOTECHNIKA

MOTOARTYKUŁY o interesujących samochodach

MOTOMILITARIA – samochody w służbie wojska

HUMOR I CIEKAWOSTKI

SAMOCHODY ŚWIATA

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA MOTOREWII W KANAŁACH SOCIAL MEDIA, GDZIE PUBLIKUJEMY DODATKOWO CIEKAWE ZDJĘCIA I FILMY

MOTOREWIA NA FACEBOOK

MOTOREWIA NA TWITTER

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA SERDECZNIE ZAPRASZA!

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

 

Podziel się

About The Author

Niezależny dziennikarz motoryzacyjny, niewpisujący się w pełni do ogólnego kanonu tego wesołego zawodu. Nie wszystko, co piszę, wszystkim się podoba, a ponieważ jestem niezależny, mogę pisać, co mi się podoba. Kocham motoryzację i dlatego o niej piszę. Brzydzę się „dziennikarstwem motoryzacyjnym”, które polega głównie na skracaniu gotowych newsów, przychodzących z działów PR importerów samochodów. Gdzie jeszcze można mnie przeczytać? Na Motointegrator (mi.eu - poradniki), w portalu Autofakty.pl, na Allegro.pl (nic nie sprzedaję – dział: motoryzacja – poradniki), a także w wielu artykułach poradnikowych, reklamowych i content marketingowych, pisanych dla kilku cenionych marek. Jest mi niezwykle miło, że odwiedzacie Państwo moją stronę. Kontakt: redakcja@motorewia.pl