Jeśli w życiu zawodowym ciągle potrzebujesz nowych wyzwań, jeżeli nie lubisz siedzieć w jednym miejscu i łatwo nawiązujesz relacje z nowo poznanymi osobami, to jeden z dostępnych u nas wakatów może być właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy Ci nasz koncern i jesteśmy przekonani, że jeśli tylko znasz się na motoryzacji to dobrze wiesz, że marka BMW kojarzy się z elegancją, stylem i wysokim standardem. Chętnie podejmujemy współpracę z nowymi kandydatami, działamy na terenie całego kraju i oferujemy korzystne warunki.

U nas możesz znaleźć zatrudnienie na przykład jako doradca serwisowy: httpss://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/doradca-serwisowy/. Poznaj poniższe wskazówki, zobacz czym dokładnie zajmuje się pracownik na tym stanowisku i jeszcze dziś złóż swoją aplikację. W razie jakichś trudności chętnie posłużymy fachowym wsparciem.

Jeżeli zainteresował Cię etat doradcy serwisowego w BMW, to pragniemy Ci powiedzieć, że do Twoich kluczowych zadań będzie należała obsługa klientów na najwyższym poziomie. Jesteśmy rozpoznawalną na całym świecie marką, mamy określone standardy i pragniemy skupiać wokół siebie osoby pasjonujące się samochodami. Dlatego też, musisz mieć sporą wiedzę na temat aut wychodzących z naszych linii produkcyjnych, musisz orientować się w najnowszych technologiach stosowanych przez naszych konstruktorów i mieć umiejętność opowiadania klientom o ciekawych rozwiązaniach. Jako doradca będziesz przede wszystkim przeprowadzać konsultacje serwisowe i przyjmować nowe zlecenia od klientów. Biorąc to pod uwagę musisz mieć dobre relacje ze współpracującymi z nami warsztatami i naszymi punktami serwisowymi. To od Ciebie będzie zależało dotrzymywanie wszystkich terminów i umawianie na wizyty. Jeśli więc czujesz się na siłach i jeżeli masz doświadczenie w pracy na takim stanowisku, to zachęcamy Cię do wysłania swojego CV. Nawet jeżeli na dany moment nie będziemy mieć wolnego etatu, to Twoje dokumenty zostaną w naszej bazie i w odpowiednim czasie się do Ciebie odezwiemy.

Nawiązując z nami współpracę możesz liczyć na stałe zatrudnienie, na motywacyjne premie, na wysoką pensję oraz na możliwość doskonalenia zawodowego. Wszystkich pracowników zajmujących te stanowiska wysyłamy na specjalistyczne szkolenia. Nasi doradcy serwisowi muszą być bowiem na bieżąco ze wszystkimi nowinkami wprowadzanymi przez koncern. To oni mają styczność z klientami i to od nich zależy to jak będzie prezentować się nasz wizerunek w oczach potencjalnych kupujących. W pracy doradca serwisowy musi mieć nienaganny wizerunek, musi wykazywać się wysoką kulturą osobistą i umiejętnością prowadzenia konwersacji.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW MOTOREWII

REWIA czyli testy naszych motoryzacyjnych gwiazd

MOTOTECHNIKA

MOTOARTYKUŁY o interesujących samochodach

MOTOMILITARIA – samochody w służbie wojska

HUMOR I CIEKAWOSTKI

SAMOCHODY ŚWIATA

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA MOTOREWII W KANAŁACH SOCIAL MEDIA, GDZIE PUBLIKUJEMY DODATKOWO CIEKAWE ZDJĘCIA I FILMY

MOTOREWIA NA FACEBOOK

MOTOREWIA NA TWITTER

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA SERDECZNIE ZAPRASZA!

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

 

Podziel się

About The Author

Niezależny dziennikarz motoryzacyjny. Kocham swoją pracę i motoryzację. Nie wszystko, co piszę, wszystkim się podoba, a ponieważ jestem niezależny, mogę pisać, co mi się podoba. Pasjonuje mnie technika samochodowa, pewnie dlatego z niepokojem spoglądam na wynalazki, takie jak auta elektryczne. Brzydzę się „dziennikarstwem motoryzacyjnym”, które polega na skracaniu gotowych newsów, przychodzących z działów PR importerów samochodów. Współpracuję z kilkoma redakcjami i kilkoma znanymi firmami motoryzacyjnymi.