Wielu z nas szuka wrażeń, które zostaną w pamięci do końca życia. Niejednokrotnie pojawiają się same podczas spontanicznego wypadu, jednak można im pomóc! Przygoda, jakiej potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki w Zakopanem – wystarczy wypożyczyć quada i oddać się emocjom towarzyszącym szalonej podróży. Wrażenia wcale nie muszą opierać się na hardcorowych zjazdach – możesz zdecydować się na klasyczną wycieczkę objazdową, podczas której zobaczysz najpiękniejsze miejsca w Tatrach.

Daj się zaskoczyć!

Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z quadem, z pewnością wiesz, z czym to się je. Nie wszystko jednak stracone – jazda w górach nieraz Cię zaskoczy! Wypożyczalnia quadów https://www.quadoo.pl/ nie tylko pozwala na użytkowanie przez określony czas sprzętu. W cenie zawarta jest także wycieczka z przewodnikiem! Wszystko zaczyna się na Gubałówce, czyli tam, gdzie zaczynają się najpiękniejsze trasy i widoki Zakopanego. Na ten szczyt przyjeżdża mnóstwo turystów, bo zapada w pamięć na tyle, że koniecznym jest odwiedzenie go ponownie! Przewodnicy wycieczek są świetnym elementem atrakcji wypożyczalni quadów nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, którego można się spodziewać pod ich okiem, ale też z powodu znajomości najlepszych tras. Dzięki osobom, które od 15 lat podnoszą swoje kwalifikacje, możesz zostawić mapę w domu i zaufać tym, którzy pokażą Ci najlepsze miejsca. Co więcej, podczas wycieczek quadem można spodziewać się także dodatkowych atrakcji w postaci ogniska. Niezapomniane przeżycia i wrażenia zazwyczaj sprawiają, że stajemy się głodni i marudni. Ciepła kiełbaska prosto z ogniska pozwoli na doładowanie energii i ruszenie w dalszą trasę!

Photo by Erre Taele on Foter.com

Photo by Erre Taele on Foter.com

 

Nie wiesz, czy Ci się spodoba? Wybierz krótszą opcję

Nie każdy ma duszę poszukiwacza wrażeń i nie ma w tym absolutnie nic złego. Jeśli do tej pory nie spotkałeś się z quadem i chcesz spróbować swoich sił, jednak trochę się boisz, nic straconego. Wystarczy wybrać najkrótszy z możliwych karnetów, czyli jednogodzinną jazdę, podczas której przewodnik wszystko Ci wytłumaczy, a Ty sprawdzisz, jak czujesz się na quadzie. Przewidziany jest instruktaż, który jest już zawarty w cenie – sprawdź sam na stronie https://www.quadoo.pl/oferta/ . Dzięki temu wszystko jest bezpieczne i nie ma trzeba przeżywać dodatkowego stresu. Jeśli wycieczka będzie udana i spodoba Ci się na tyle, by spróbować nieco bardziej się odważyć, wystarczy zdecydować się na opcję trzygodzinnej jazdy zwieńczonej ogniskiem. Mnogość ofert pozwala na wybór odpowiedniej opcji dla każdego – dla głodnych wrażeń przewidziane są jeszcze dłuższe wycieczki, podczas których przewidziany jest np. relaks na Termach.

 

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się