Na ulicach przyciągają wzrok przechodniów, a dla wielu kierowców są spełnieniem marzeń. Luksusowe auta, bo o nich mowa, mogą mieć wiele zastosowań. Na co dzień korzystają z nich zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Okazuje się, że luksus jest na wyciągnięcie ręki. Dlaczego warto wypożyczyć samochód wysokiej klasy?

Na firmowe spotkanie…


Na wizerunek firmy wpływa nie tylko jej działalność, ale również to, w jaki sposób postrzegają ją kontrahenci. Ich opinia jest niezwykle ważna, pierwsze wrażenie jest istotnym czynnikiem wpływającym na podejmowanie decyzji. Od tego, w jaki sposób zaprezentujemy się drugiej stronie, zależeć będzie chęć dalszej współpracy. Zazwyczaj do pierwszego kontaktu dochodzi właśnie w podróży – odbieramy gościa np. z lotniska lub jesteśmy witani przed wejściem do budynku firmy. Duże znaczenie pod tym względem ma więc samochód, którym podróżujemy. Luksusowy pojazd to nie tylko oznaka komfortu, ale także profesjonalizmu.

… albo prywatną przejażdżkę


W życiu prywatnym nie musimy chłodno kalkulować, a wypożyczenie Mercedesa lub BMW może być po prostu spełnieniem marzenia o przejażdżce luksusową limuzyną. Samochodowa wycieczka może się okazać o wiele przyjemniejsza, kiedy podróżujemy za kółkiem dobrze wyposażonego auta wysokiej klasy. Podobnie jest w przypadku ważnych uroczystości jak np. ślub. Wypożyczenie samochodu podkreśla wagę tego wydarzenia, czyniąc je niezapomnianym i wyjątkowym. Sam samochód będzie natomiast dodatkową atrakcją.

Photo on Foter.com

Photo on Foter.com

 

Luksusowe auto – kupić czy wypożyczyć?


Jak pokazują powyższe przykłady, krótkoterminowy wynajem pojazdów to wiele zalet. Przede wszystkim zaspokajamy potrzebę mobilności. Będąc w obcym mieście, możemy przemieszczać się wynajętym samochodem, korzystając z wszelkich jego zalet i udogodnień. Samodzielnie dotrzemy w każdy rejon miasta i okolic, bez potrzeby korzystania z transportu publicznego. Samochód szybko można również zwrócić, a cała transakcja przebiega błyskawicznie. Wynajem krótkoterminowy to także niższe koszty. Całodzienna opłata będzie z pewnością korzystniejsza niż koszt wielokrotnego przemieszczania się taksówkami. W przypadku firmy zakup samochodu może okazać się zbędnym wydatkiem, zwłaszcza jeśli do ważnych spotkań dochodzi sporadycznie. Taki zakup może się zwyczajnie nie zwrócić, a flota pojazdów będzie jedynie kolejnym obciążeniem na firmowym koncie.


W poszukiwaniu luksusowych aut na wynajem najlepiej udać się do salonu Autoreduty w Warszawie. Oferta salonu obejmuje modele od takich producentów jak BMW oraz Mercedes. Atrakcyjna oferta pozwala dopasować rozwiązanie do naszych potrzeb. Do tego dochodzi niska cena – za dobę wynajmu zapłacimy już od 149 zł.

 

Photo on Foter.com

Photo on Foter.com

MENU

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ARTYKUŁY O PASJONUJĄCYM ŚWIECIE MOTORYZACJI

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – PORADNIKI MOTORYZACYJNE O TYM, JAK SOBIE RADZIC Z KŁOPOTLIWYMI PODZESPOŁAMI I JAK SERWISOWAĆ NASZE SAMOCHODY

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – BRUTALNA PRAWDA O ELEKTRYCZNYCH WYNALAZKACH

FELIETONY MOTORYZACYJNE, HUMOR I CIEKAWOSTKI – CZYLI LEKKO I PRZYJEMNIE O NASZYCH AUTACH I NIE TYLKO

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTORYZACJA I POLITYKA – BEZ OGRÓDEK O TYM, JAK POLITYKA WPŁYWA NA ROZWÓJ WSPÓŁCZESNEJ MOTORYZACJI

MOTORYZACJA I WOJSKO

REWIA MOTORYZACYJNYCH GWIAZD – TESTY SAMOCHODOW OSOBOWYCH

SAMOCHODY ŚWIATA – CO CIEKAWEGO PRODUKUJA W INNYCH KRAJACH, O CZYM NIE MÓWI SIĘ W POLSCE?

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się