Marzysz o bezawaryjnym i niezawodnym samochodzie, który nie zna mechanika i nie psuje się na drodze? To jasne, że każdy z nas szukając nowego auta, chciałby znaleźć model “nie do zdarcia”. Tak naprawdę nie ma jednak większego znaczenia, jaką markę wybierzemy, gdyż to od nas samych dużo zależy. Ważne jest między innymi, jak się z autem obchodzimy, czy regularnie sprawdzamy stan i poziom płynów eksploatacyjnych, czy pilnujemy wszystkich terminów przeglądów i serwisów… Nawet mając niezawodne Volvo, trzeba mieć wszystko pod kontrolą. Jak często przegląd serwisowy w Volvo? Gdzie się serwis wykonuje i ile to kosztuje?

Jak często przegląd serwisowy w Volvo?

Niezależnie od tego, jakie mamy auto i jakie potrzeby, musimy pamiętać, że w każdym modelu trzeba czasem wymienić części. Szybciej zużywają się na przykład filtry, hamulce, panewki, uszczelki… W każdym samochodzie trzeba też systematycznie kontrolować poziom płynów eksploatacyjnych, dbać o regularne przeglądy i serwisy, by jak najdłużej utrzymać najwyższą rynkową wartość i idealny stan techniczny. Częstotliwość serwisowania Volvo zależy głównie od wersji silnika, konkretnego modelu auta i jego wieku. Jak jednak zalecają producenci, najlepiej przeprowadzać je co roku lub co 20.000 – 30.000 kilometrów przebiegu. Regularne serwisy wydłużają sprawność i żywotność naszego samochodu, co korzystnie wpływa na naprawy i ich koszty w przyszłości.

xc90

Dlaczego warto wybrać autoryzowany serwis Volvo Wielkopolska? Ile kosztuje serwisowanie Volvo?

Dlaczego najlepiej serwisować Volvo w autoryzowanym punkcie ASO? To oczywiste – chodzi o pewność i jakość. Choć przegląd w niezależnym warsztacie jest dopuszczalny, to musimy pamiętać, że poziom usług na rynku jest bardzo zróżnicowany. Nie wszystkie placówki świadczą usługi na najwyższym poziomie, co może nam zaszkodzić i kosztować krocie. Czy warto ryzykować utratę gwarancji? Lepiej od razu udać się do autoryzowanego serwisu ASO marki.


Serwis Volvo Wielkopolska to autoryzowana stacja świadcząca usługi naprawy i konserwacji pojazdów, w której pracują wyłącznie wyszkoleni fachowcy koncernu Volvo. Specjalizują się oni w naprawach i przeglądach tych konkretnych samochodów, więc doskonale znają oni konstrukcję, specyfikę i budowę każdego modelu Volvo. Dlatego, jeśli wraz z zakupem swojego auta zawarłeś też Umowę Serwisową, to możesz mieć pewność, że Twoje Volvo będzie serwisowane profesjonalnie i dobrze. Przeszkoleni technicy i mechanicy będą postępować według zaleceń producenta i przeprowadzą przegląd rzetelnie, wykorzystując przy tym wyłącznie oryginalne części zamienne.

Umowa Serwisowa to bardzo atrakcyjna oferta dodatkowa. Istnieje wiele zalet takiego serwisu, lecz jedną z najważniejszych jest niewątpliwie korzystna umowa, która przewiduje m.in. kompleksowy szczegółowy przegląd auta, kontakt z osobistym technikiem serwisowym czy bezpłatną aktualizację map i oprogramowania. W zależności od wieku i przebiegu samochodu dochodzą również czynności dodatkowe, takie jak np. wymiana filtrów, płynów i rozrządu, piór wycieraczek czy klocków hamulcowych. Kolejną zaletą jest także możliwość otrzymania zastępczego auta na czas trwania przeglądu, napraw i serwisowania.
Warto również wspomnieć o atrakcyjnej, ustalonej wcześniej cenie, która zależy od opcji zawartych w wybranym pakiecie. Istnieją trzy warianty Umowy Serwisowej na nowe samochody Volvo:

  • Umowa Serwisowa na 3 lata – 6 400,00 zł brutto
  • Umowa Serwisowa na 4 lata – 9 900,00 zł brutto
  • Umowa Serwisowa na 5 lat – 11 900,00 zł brutto

Dzięki jednorazowej opłacie pokrywającej koszty kilku pierwszych przeglądów nie musisz już martwić się o koszty związane z serwisowaniem samochodu. Przez kilka lat możesz się cieszyć beztroską, niemal całkowicie wolną od dodatkowych opłat.

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się