Na rynku pojawiła się nowa marka Battery Point oferująca usługę profesjonalnej diagnostyki oraz wymiany akumulatorów. Postanowiliśmy sprawdzić, co się za tym kryje.

Battery Point to platforma internetowa, na której każdy może w łatwy sposób dobrać akumulator do swojego samochodu i umówić jego wymianę w profesjonalnym warsztacie. Może zrobić to na trzy sposoby.

  • Poprzez telefoniczne umówienie się na sprawdzenie akumulatora oraz jego wymianę. Po podaniu modelu samochodu konsultant dobiera odpowiedni akumulator, a następnie ustala dogodny termin wymiany w najbliższym warsztacie.
  • Korzystając z wyszukiwarki, można samodzielnie umówić się na wymianę w najbliższym serwisie, pomijając kontakt z konsultantem. Wystarczy wpisać adres lub kod pocztowy.
  • Dzięki stronie Battery Point można przejść do sklepu i dobrać akumulator do modelu samochodu po parametrach wskazanych przez producenta, a następnie wybrać warsztat w okolicy, gdzie usługa zostanie zrealizowana.

Dla wszystkich, którzy są pewni swoich umiejętności i chcieliby wymienić akumulator samodzielnie, Battery Point oferuje możliwość wyboru akumulatora przez stronę i odebrania go w najbliżej fili Inter Cars.

Współpracując z niemal 1000 warsztatów w całej Polsce, Inter Cars, a zatem i Battery Point może zaoferować swoim Klientom usługę profesjonalnej diagnostyki akumulatora oraz całego układu elektrycznego. Dzięki temu zyskują oni możliwość optymalnego wyboru właściwego produktu spośród marek uznanych producentów takich jak VARTA, Bosch, Exide, ENRG. Ponadto otrzymują gwarancję na usługę i akumulator.

Czy taka usługa jest potrzebna? Nawet bardzo, zwłaszcza że nowoczesne samochody wymagają podtrzymania napięcia podczas wymiany akumulatora, a następnie jego adaptacji z wykorzystaniem profesjonalnego urządzenia diagnostycznego.

Inter Cars to największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz innych pojazdów użytkowych w Europie Środkowo – Wschodniej.
Dysponuje ponad 250 punktami sprzedaży co zapewnia szybkości i dostępność logistyczną wszystkich towarów i usług. W projekty Inter Cars wchodzą m.in.:
Battery Point – platforma, na której znajdziesz najlepszy akumulator dla Twojego samochodu i umówisz się na profesjonalną wymianę w najbliższym warsztacie.
Motointegrator to wyszukiwarka serwisów samochodowych i usług motoryzacyjnych dla kierowców. Narzędzie promocji i komunikacji z klientem dedykowane warsztatom. Z Motointegrator.com współpracuje ponad 14 500 warsztatów w 8 krajach w Europie, w tym 10 000 warsztatów w całej Polsce.

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

CHCESZ SKOMENTOWAĆ NASZ ARTYKUŁ? NAPISAĆ SZCZERZE, CO O NIM MYŚLISZ?

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się