Porządny prezent dla dziadka, który jest kierowcą, nie musi być drogi. Za całkiem nieduże pieniądze można kupić porządną rzecz, która ucieszy każdego polskiego kierowcę. Jaki prezent na Dzień Dziadka? Dobrym pomysłem jest nowoczesny alkomat elektrochemiczny.

Alkomat elektrochemiczny jest niewielki i prosty w obsłudze. Można go mieć zawsze przy sobie. Zmieści się do kieszeni, albo do męskiej torby.

241617563_6827453827280536_5190984407229947250_n

Nowoczesny alkomat elektrochemiczny to urządzenie, które działa błyskawicznie. W dodatku obsługa jest bardzo prosta. Dziadek, niezależnie od wielu, poradzi sobie z obsługą alkomatu. Nawet wtedy, gdy z trudem przychodzi mu obsługiwać telefon komórkowy.
-> Nowoczesny alkomat elektrochemiczny to urządzenie bardzo proste w obsłudze. Większość urządzeń ma jeden przycisk, który wystarcza do obsługi urządzenia.
-> Wystarczy nacisnąć ten przycisk, aby urządzenie włączyć. Po kilkunastu sekundach alkomat jest gotowy do pracy. Na ekranie LED (u najlepszych producentów z czytelnymi, dużymi literami, o dużej rozdzielczości) wyświetla się komunikat startowy. Urządzenie jest gotowe do pracy. Już można dmuchać do ustnika.
-> Przez kilka minut trzeba dmuchać. Urządzenie cały czas prowadzi użytkownika, wykorzystując sygnały dźwiękowe. Informują one o tym, czy należy jeszcze wydychać powietrze, czy już można przestać.
-> Jeszcze kilka sekund – i na ekranie urządzenia wyświetla się wynik badania. Kierowca wie, czy może wsiąść za kierownicę, czy też nie powinien tego robić.

Teoretycznie, polskie prawo zezwala na prowadzenie samochodu, jeśli we krwi kierowcy jest mniej niż 0,2 promila alkoholu. Ale najlepiej wsiadać za kierownicę wtedy, gdy zawartość alkoholu we krwi jest zerowa. Czasami po prostu wystarczy odczekać godzinę albo dwie, aż poziom alkoholu we krwi opadnie do zera.

Najlepsze alkomaty elektrochemiczne w najlepszej cenie

Liderem polskiego rynku alkomatów jest firma Promiler https://www.Promiler.pl z Poznania. Na zlecenie firmy Promiler produkowane są między innymi urządzenia Promiler iBlow, dostarczane dla polskiej Policji (słynne „żółte pałki”). Urządzenia Promiler cechuje wysoka precyzja działania (dzięki najwyższej jakości czujnikom), doskonała jakość wykonania, świetny wygląd i łatwość obsługi. Alkomaty są projektowane w Polsce i produkowane w Korei Południowej, przez największego na świecie producenta alkomatów.
Pod adresem https://www.Alkotester.pl znajduje się sklep internetowy z alkomatami takich marek, jak PROMILER, PRO-X, GTX i AlcoForce.

Alkotester - strona główna

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA INNYCH DZIAŁÓW

MAGAZYN MOTORYZACYJNY – ciekawe artykuły o samochodach i motoryzacji

TECHNIKA MOTORYZACYJNA – poradniki motoryzacyjne. Jak serwisować, jak naprawiać, jak rozpoznać awarie?

TESTY SAMOCHODÓW – czyli rewia motoryzacyjnych gwiazd (testy samochodów nowych i testy samochodów używanych

ELEKTROMOBILNOŚĆ i SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – prawda o elektrycznych wynalazkach

MOTORYZACJA I POLITYKA – w jaki sposób współczesna polityka wpływa na motoryzację, kierowców, sposób eksploatacji i produkcję samochodów.

AKCESORIA MOTORYZACYJNE– narzędzia, wideorejestratory, kamery, mierniki, czujniki!

SAMOCHODY ŚWIATA – jakie, zupełnie nieznane w Polsce samochody, produkowane są w innych krajach?

DOKUMENTY, UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE, REJESTRACJA I WYREJESTROWANIE

HUMOR I CIEKAWOSTKI, FELIETONY MOTORYZACYJNE – lekko i z humorem

MOTOCYKLE I JEDNOŚLADY

MOTOMILITARIA CZYLI MOTORYZACJA I WOJSKO

SLOW DRIVING – PODRÓŻE SAMOCHODEM PO POLSCE

WALKA Z KOROZJĄ – czyli bitwy toczone z największym wrogiem samochodów

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA MOTOREWIA.PL NA FACEBOOK I MOTOREWIA.PL NA TWITTER

PORTAL MOTORYZACYJNY MOTOREWIA.PL – POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Podziel się