Większość kierowców regularnie kupuje akcesoria samochodowe. Dzięki nim można zwiększyć bezpieczeństwo i funkcjonalność samochodu. Większość z akcesoriów samochodów instaluje się łatwo i bez problemu.

Spójrzmy na TOP 5 najbardziej popularnych akcesoriów samochodowych, cieszących się zaufaniem kierowców, które można kupić w sklepie internetowym https://www.autobrat.pl/

Rejestratory wideo

Rejestrator wideo pozwala na nagrywanie obrazu w trakcie jazdy, a także w trakcie postoju (w zależności od modelu i jego funkcji). Rejestrator pozwala łatwo ustalić, kto jest sprawcą wypadku, kto jest sprawcą kolizji, albo kto uszkodził auto na parkingu.

Kompresory do pompowania kół

Dzięki nim można sprawdzić ciśnienie w oponie i w razie potrzeby dopompować ją do właściwego ciśnienia. Łatwo i bez żadnego wysiłku. Kompresor nie zabiera wiele miejsca, można go łatwo przewozić w bagażniku auta.

autobrat2

Pokrowce na fotele

Dzięki nim można łatwo zamaskować uszkodzenia na fotelach (przetarcia, pęknięcia), nadać autu nowy wygląd, albo ochronić fotele w trakcie intensywnej eksploatacji.

Dywaniki samochodowe

Dywaniki samochodowe chronią podłogę i bagażnik przed brudem i uszkodzeniami, ułatwiają sprzątanie auta, chronią wnętrze przed wilgocią (dywaniki gumowe), a dodatkowo pozwalają na odświeżenie i uatrakcyjnienie wyglądu pojazdu.

Chemia samochodowa

Żaden samochód nie może funkcjonować bez chemii samochodowej. Każdy kierowca potrzebuje środków czystości i pielęgnacji (do mycia, woskowania itd., do sprzątania wnętrza auta), płynów eksploatacyjnych (płynu do spryskiwaczy, płynu chłodniczego, płynu hamulcowego, smarów i olejów silnikowych) oraz specjalnych dodatków (np. do czyszczenia wtryskiwaczy).

Akcesoria samochodowe w Sklepie Autobrat

Wszystkie wyżej wymienione akcesoria samochodowe, a także mnóstwo innych towarów dla samochodu czeka na kierowców w Sklepie Autobrat. Sklep oferuje wyroby wysokiej jakości od wiodących producentów, w przystępnych cenach.

Sklep Autobrat oferuje dodatkowo:
– Pomoc przy doborze akcesoriów samochodowych;
– Zniżki dla stałych Klientów;
– Dostawę towarów do jakiegokolwiek punktu w Polsce;
– Gwarancję na wszystkie przedstawione wyroby;
– Szeroki asortyment;
– Regularne zniżki i akcje promocyjne.
W celu zamówienia lub konsultacji z managerem proszę dzwonić pod numer +48 795-640-079.

Podziel się